WELLCOM TO MY WEBLOG

www.easynet.persianblog.ir

 

 
 
نظر شما


 
Flash Particle Studio 1.0 برنامه ای برای ساخت جملات با افکت ها فلش :: 

افکت های تصویری فلش یکی از زیباترین نوع تصاویر متحرکی می باشد که امروزه در اینترنت و وب سایت ها مختلف می توان آن ها را مشاهده نمود. ساخت تصاویر فلش توس برنامه هایی همچون Adobe Flash امکان پذیر می باشد که این نرم افزارها برنامه های تخصصی برای ساخت تصاویر فلش می باشد و برای کار با این نرم افزارها می بایست به تمامی ابزارهای آن و تکنیک ها و چگونگی استفاده از آن ها آشنا باشید و این آشنایی با گذراندن دوره های تخصصی آموزشی این دسته از نرم افزارها امکان پذیر می باشد. همچنین نرم افزارهایی برای طراحی تصاویر و افکت های فلش موججود می باشد که استفاده از آنها نیاز به دانش تخصصی نداشته و برای کاربرانی ساخته شده اند که توانایی یاد گیری برنامه های تخصصی را ندارند.

 

در این مطلب نرم افزاری را به شما معرفی می کنیم که به کمک آن می توانید اقدام به ساخت نوشته ها به صورت فلش با افکت های زیبا و متنوع نمایید.

 

Flash Particle Studio نام نرم افزاری از شرکت نرم افزاری IncrediTools می باشد که در زمینه ساخت نرم افزارهای مختلف فلش فعالیت می کند و در آینده نیز نرم افزارهای دیگر این شرکت که کاربردی می باشند را به شما معرفی خواهیم کرد. به کمک این نرم افزار و ابزار موجود در آن شما می توانید به راحتنی جمله خود را نوشته و سپس با انتخاب افکت مورد نظر آن را بر روی نوشته خود اعمال کنید. در این نرم افزار افکت ها و تصاویری قرار داده شده که با کمک آن ها شما قادر خواهید بود تا بهترین افکت های فلش را اعمال نمایید. همچنین در این نرم افزار شما از قابلیت ذخیره سازی پروژه بهره مند می باشد که به وسیله این ویژگی قادر خواهید بود تا ادامه مراحل ساخت و طراحی را در زمان دیگری به انجام برسانید.

 

ادامه مطلب
نظر شما


 

فکرکنم خیلی ها دنبال این برنامه باشن

 نرم افزار عالی برای تبدیل عکس های سیاه و سفید به رنگی است که به آسانی با این نرم افزار می توانید عکس های سیاه سفید خود را به رنگی تبدیل کنید.

 

دانلود نرم افزار با حجم ۳.۵ مگابایت

پسورد فایل : www.kamyabonline.com

نظر شما


 

محیط ظاهری کلیه نرم افزار های مجموعه آفیس به کلی دگرگون شده است و دسترسی به انواع ابزارهای ویرایشی بهتر و راحت تر صورت میگیرد.به طور کلی تمام تغییرات در جهت راحتی کار و ارتباط بهتر کاربر با محیط آفیس صورت گرفته است.

و حالا مایکروسافت آفیس ۲۰۰۷ فقط با حجم ۱.۵ مگابایت !!!

بله درست است یک شرکت نرم افزاری به نام Kgb توانست حجم مجموعه آفیس ۲۰۰۷ را از ۴۳۹ مگابایت به ۱.۵ مگابایت برساند که در عین خود بی نظیر و کمیاب است.

برای دانلود روی ادامه متن کلیک کنید 

دانلود با حجم ۱.۵ مگابایت

پسورد فایل : www.kamyabonline.com

توجه : پس از خارج کردن برنامه از حالت فشرده اولیه که توسط سایت صورت گرفته است فایل Office_2007.kgb را باید با نرم افزار kgb باز کنید که می توانید از لینک زیر نرم افزار را بگیرید در نظر داشته باشید که خارج شدن مجموعه از حالت فشرده بین ۵ تا ۷ ساعت طول می کشد. پس از خارج شدن مجموعه آفیس ۲۰۰۷ از حالت فشرده برنامه kgb می توانید آفیس ۲۰۰۷ را نصب کنید.

نظر شما


 

منوي وبلاگ

HOME

music 
لينك وبلاگ  

 
power by irancrack