WELLCOM TO MY WEBLOG

www.easynet.persianblog.ir

 

 
ساخت گاو صندوق الکترونیکی با Steganos Safe Professionnal 2008 v10.1.4694

 

منبع : گیگا رایانه | آسان دانلودپنهان سازی اطلاعات در کامپیوتر ها همیشه یکی از معضلات کاربران کامپیوتری بوده است. به طوریکه با اضافه شدن امکانات جدید امنیتی به ویندوز XP از طریق ایجاد کاربر های گوناگون این مشکل هنوز پا بر جا مانده و مشکل کاربرانی که به صورت مشترک از یک سیستم استفاده می کنند را حل نکرده است. از این رو کاربران به روش های ابتکاری خود روی آورده و هر یک به روش های مختلف از اطلاعات خود حفاظت میکنند بعضی از این روش ها عبارتند از: فشرده سازی اطلاعات از طریق برنامه های مختلف فشرده ساز و قرار دادن پسورد به روی آنها، پنهان سازی اطلاعات در ویندوز از طریق قابلیت Hidden ، پنهان کردن درایو ها از طریق ویرایش در رجیستری و ... از آنجا که این ترفند ها در بین بسیاری از کاربران استفاده می شود، روش های مختلف خنثی نمودن آن ها و درنتیجه نفوذ به اطلاعات نیز به راحتی در دسترس و امکان پذیر می باشد.
Steganos Safe نرم افزاری است که برای ایجاد درایوهای مجازی بر روی هارد دیسک شما در یک گاو صندوق الکترونیکی به منظور محافظت از اطلاعات حیاتی سیستم شامل فایل های اسناد، تصاوی، فیلم، متن و اجرایی با هرگونه حجم و حداکثر امنیت به کار می رود.


به هشت دلیل با Steganos Safe اطلاعات خود را به رمز درآورید:
- جا گذاشتن لپ تاپ شخصی تان در مترو
- پاک نشدن کامل اطلاعات از روی هارد دیسک و قابلیت بازیابی آن
- جلوگیری از دسترسی به اطلاعات
Flash Memory در صورت مفقود شدن
- دسترسی
هکرها به اطلاعات هارددیسک شما و استفاده از اطلاعات آن
- جلوگیری از دسترسی سارقین
کامپیوتر شخصی تان به اطلاعات حیاتی سیستم
- جلوگیری از دیدن تصادفی فایل های شما بر روی یک سیستم که به طور مشترک در خانه استفاده می شود
- دسترسی افراد غیر مجاز به مدارک محرمانه شما در هنگام تعمیر
کامپیوتر توسط تعمیرکار یا فروش لپ تاپ تان به دیگران


قابلیت های کلیدی نرم افزار Steganos Safe Professionnal 2008 v10.1.4694:
- دارای سه روش رمز نگاری قدرتمند، بسته به اهمیت اطلاعات
- قابلیت
رمزی کردن فایل هایی با حجم بیش از 256 گیگابایت!
- قابلیت ساخت 4 درایو مجازی رمزی شده به منظور نگهداری از فایل ها، فیلم ها، تصاویر و ...
- به رمز در آوردن اطلاعات بر روی CD و DVD یا حتی
Rewriteable on USB sticks از طریق Steganos Portable Safe
- باز کردن گاو صندوق الکترونیکی بدون پسورد و از طریق USB
- ذخیره کردن پسوردهایتان بر روی دستگاه های قابل حمل مانند iPod,
USB-Stick, Mobile phone یا Digital camera
- باز کردن فایل های قفل شده بر روی Flash Memory یا MP3 Player تان بر روی هر سیستم یا رایت بر روی CD یا DVD
- پشتیبانی از کلیدهای ترکیبی (میانبر) برای باز کردن
گاو صندوق های الکترونیکی تان
- دارای ابزار هایی برای از بین بردن فایل ها به نحوی که به هیچ وجه قابل بازیابی نباشند!
- ویزارد برای آپدیت کردن آسان نرم افزار
- سازگاری کامل با تمامی و
یندوزهای مایکروسافت
- پشتیبانی از ویندوزهای ۶۴ بیتی
- و...

  قیمت: 49.95  دلار آمریکا
 
دانلود -  20.2 مگابایت | لینک کمکی
 پسورد فایل زیپ : www.asandownload.com
 
سایت سازنده
 لینک منبع

Steganos Safe Professionnal 2008 v10.1.4694:

Encrypt your private data. Create as many Safes as you wish with a capacity of up to 256 GB of containment each: for photos, documents, movies…Create secure Data Safes in a few clicks on your PC or use your iPod as a portable safe when you are on the go. The Steganos safe helps you to create highly secure passwords – and you have nothing to remember, simply use a USB-Stick for a key. You also have the possibility to open your safe by using a sequence of pictures. Includes the Steganos Shredder and Mail Client Safe for Outlook, Outlook Express and Windows Mail.

Encrypt your data with the Steganos Safe 2008 because:
- Hackers can access your hard drive via the Internet and copy all of your data.
- You forget your laptop in the train: as much honest as dishonest finders will probably risk a look into your files.
- During burglaries complete PCs are stolen – at least the content should be inaccessible. The loss of important information can cost a company its existence.
- Co-users of your computer could accidentally open some of your private files.
- Your USB stick disappears without a trace – what was on it already?
- You don’t just use your iPod for music, but also as an external hard-drive, as you carry it all the time anyway.
- Erased data is never really gone. With a good program it can easily be restored: even in an empty recycle bin one can find leftovers of documents.
- During a PC repair no sensitive documents should be accessible. And when selling your laptop one should only be buying your hardware – not your data.

With the Safe encryption becomes child’s play:
- Create as many data Safes as you want with up to 256 GB capacity each for your private data: documents, photos, movies…
- Save your passwords on your iPod, USB-Stick, mobile phone or digital camera: Simply connect it, and the corresponding Safes will open automatically. Of course you still have the option to open your Safe manually.
- For clients with good visual memory: with Steganos PicPass, you open your Safe with a picture sequence.
- Steganos Portable Safe transforms your USB-Stick or iPod into portable Safes: Open it on any PC with the help of a driver delivered with it. You also have the possibility to burn encrypted archives onto CDs, DVDs or DVD-DLs.
- In the Mail Client Safe encrypt your e-mails, contacts, calendar and tasks – your Outlook, Outlook Express or Windows Mail will only open with your password.
- With the Steganos Data Shredder delete all unwanted data for ever– even the leftover data that you had already „deleted“. With three deletion options.
- Encrypt your private data using the worldwide renowned Advanced Encryption Algorithm AES with 256 Bits.


نظر شما


Command Prompt حرفه ای با PowerCmd 1.9.418
Command Prompt حرفه ای با PowerCmd 1.9.418

 

منبع : گیگا رایانه | آسان دانلود


تمامی کاربران کامپیوتر با Command Prompt ویندوز که به آن CMD نیز می گویند آشنایی داشته و حداقل یک بار در محیط آن به اجرای دستورات پرداخته اند. Command Prompt در واقع همان ویندوز اما به صورت غیرگرافیکی و با دستورات به صورت خط فرمان. کاربران در محیط CMD می توانند تمامی دستورات را نوشته و اقدام به هر تغییراتی در ویندوز نمایند. به عنوان مثال شما می توانید در CMD اقدام به ساخت و حذف یک پوشه کنید فایل ها را از پوشه ای به پوشه دیگر کپی کرده و یا آنها را پاک کنید ، نام آن ها را تغییر داده و یا اطلاعات مربوط نوع فایل را تغییر دهید و یا حتی اقدام به اجرای دستورات مدیریتی ویندوز همانند ساختن کاربر جدید برای ویندوز ، تغییر پسورد کاربر Administrator و ...  با اینکه cmd در ویندوز یکی از بهترین ابزارها برای رفع بسیاری از مشکلات می باشد اما با توجه به محیط غیر گرافیکی و خشکی که کاربر در آن قرار می گیرد دارای طرفداران زیادی نمی باشد و کاربران معمولاً به دنبال ابزار گرافیکی و نرم افزارهایی می باشند که دستورات خط فرمان را به صورت گرافیکی برایشان شبیه سازی کنند.
PowerCmd نام ابزاری است که به منظور بازسازی و شبیه سازی محیط Cmd برای کاربران طراحی شده است. این
نرم افزار با ایجاد تغییرات در محیط شبیه سازی شده بیشتر کاربران را ترغیب به استفاده از این محیط می کند. همچنین این نرم افزار بیشتر دستورات مهم و اجرایی cmd را به توضیحات کامل و پارامترهای مربوط به دستور را در خود قرار داده و کاربر در هر زمان به راحتی می تواند دستور مورد نظر خود را اجرا کند. در این ابزار کلمات کلیدی و دستوری، پارامتر ها، توضیحات و ... با رنگ های مجزا از یکدیگر تفکیک شده اند و به کاربر کمک می کند تا بتواند به راحتی نیاز های خود را بر طرف نماید.


قابلیت های کلیدی نرم افزار PowerCmd 1.9.418:
- دسته بندی و سازمان دهی دستورات خط فرمان ویندوز
- دسترسی به نرم افزار از طریق راست کلیک در تمام محیط ویندوز
- ذخیره سازی دستورات اجرا شده در قسمت
history
- ارائه گزارش ( Log ) از دستورات اجرا شده به صورت روزانه
- توانایی ساخت ToolBar از دستورات مورد نظری که به صورت همیشگی از آن ها استفاده می کنید
- قابلیت مشاهده محیط تغییرات
- توانایی کامل ساخت دستورات با استفاده از
دیکشنری آماده تشکیل شده از دستورات خط فرمان
- قابلیت پیکربندی
نرم افزار به صورت کاملا اختیاری
- و ...

  قیمت: 29.95  دلار آمریکا
 
دانلود -  1.85 مگابایت | لینک کمکی
 پسورد فایل زیپ : www.asandownload.com
 
تصویری از محیط برنامه
 سایت سازنده
 لینک منبع

نظر شما


موتور جستجوی گوگل در کامپیوتر شما Google Desktop 5.8.806.18441

موتور جستجوی گوگل در کامپیوتر شما Google Desktop 5.8.806.18441

 

منبع : www.AsanDownload.comGoogle Desktop نرم‌افزاری است که به کاربران کمک می‌کند در میان انبوه اطلاعات موجود در هارددیسک رایانه‌های خود، به جستجوی اطلاعات مورد نیازشان بپردازند. شرکت گوگل در نگارش پنجم این نرم‌افزار سرعت عملکرد و جستجو را افزایش داده و به برخی ویژگی‌های جدید برای افزایش امنیت کاربران مجهز شده‌ است.
گوگل دسکتاپ که پیش از این مورد استقبال گسترده کاربران قرار گرفته است، پس از نصب شدن در رایانه، تمامی اطلاعات موجود در هارد دیسک شامل فایل‌ها، ایمیل‌ها، اسناد متنی، وب سایتهای ذخیره شده و سایر اطلاعات را فهرست می‌کند که در مرحله بعد کاربران می‌توانند با سرعت زیاد در میان این انبوه اطلاعات به جستجوی اطلاعات مورد نظر خود بپردازند. علاوه بر این، گوگل دسکتاپ دارای قابلیتهایی متنوع اینترنتی به نام ‪ Gadget‬ است که این Gadget ها روی دسکتاپ رایانه قرار گرفته و اطلاعاتی نظیر عناوین مهم خبری، تقویم و سایر اطلاعات انتخابی کاربران را نمایش می‌دهند.
هم‌ اکنون نگارش پنجم گوگل دسکتاپ به قابلیتی مجهز شده ‌است که کاربران می‌توانند در هنگام جستجوی مثلا یک فایل در هارد دیسک رایانه خود، پیش‌نمایشی از فایلهای استخراج شده توسط گوگل دسکتاپ را مشاهده کنند.
مثلا اگر کاربر نام فایلی را که توسط نرم‌افزار واژه‌پرداز Word ایجاد شده در گوگل دسکتاپ جستجو کند، این نرم‌افزار پس از یافتن فایل مذکور در هارددیسک، بخشی از اطلاعات درون این فایل را نیز نمایش می‌دهد تا کاربر پیش از باز کردن فایل توسط Word، مطمئن شود همان فایل مورد نظر خود را پیدا کرده‌است.
نگارش پنجم گوگل دسکتاپ به علاوه به قابلیت ضد فیشینگ (ضد وب سایتهای جعلی) مجهز شده است. این بدان معناست که چنانچه درون اطلاعات استخراج شده توسط گوگل دسکتاپ لینک و آدرس سایتی وجود داشته باشد که این نرم‌افزار غیر ایمن بودن آن را تشخیص بدهد، هشداری برای کاربر نمایش داده شده و غیر ایمن بودن آن سایت یادآوری می‌شود.
در نگارش پنجم گوگل دسکتاپ به علاوه ظاهر نوار کناری (Sidebar) ‬این نرم‌افزار که در کنار دسکتاپ نقش می‌بندد متحول شده و امکانات جدیدی در این نوارکناری گنجانده شده‌است.
این
نرم افزار قدرتمند گوگل قادر است تا در یک محیطی بسیار ساده و در عین حال پیشرفته نتایج خود را نه تنها بر اساس نام فایل ها بلکه بر اساس محتویات درون انها نیز جستجو کند. این نرم افزار توانایی جستجو در هریک از فایل های و برنامه های زیر را دارد:
Gmail, Outlook contacts, Outlook appointments, Outlook tasks, Outlook notes, Outlook journal, Outlook Email, Outlook Express, Word, Excel, Powerpoint, Internet Explorer, AOL Instant Messenger, Netscape Mail/Thunderbird, Netscape / Firefox / Mozilla, PDF, Music, Video ,Images
اگر خودتان می‌خواهید به طور دلخواه پسوندی به پسوند‌های پیش فرض اضافه کنید، فایل
GDSPlus.conf را با برنامه Notepad باز کنید و یک خط به صورت زیر به آن اضافه کنید.
AddNewExtension
مثلاً برای اضافه کردن پسوند ary. به این صورت عمل می کنیم:
AddNewExtension "ary", "0"

در نسخه ی جدید
گوگل دسکناپ قسمت Sidebar تغییراتی کرده است همچنین گوگل دسکتاپ با ویندوز ویستا سازگارتر شده است. به دلیل تحریم این برنامه در داخل ایران قابل دریافت نمیباشد! شما در اینجا میتوانید مستقیماً آن را از آسان دانلود دریافت کنید.

  طریقه فعالسازی : بعد از نصب این نرم افزار، سیستم خود را 1-2 ساعت آزاد بگذارید، تا گوگل دسکتاپ از اطلاعات هارد درایو شما index تهیه کند.

 قیمت: رایگان
 
دانلود -  1.80 مگابایت | لینک کمکی
 پسورد فایل زیپ : www.asandownload.com
 
تصویری از محیط برنامه
 سایت سازنده
 لینک منبع

نظر شما


مشاهده و خواندن فایل های PDF با Adobe Acrobat Reader 9.0

 

منبع : www.AsanDownload.comپس از شاهکارمعروف شرکت Adobe یعنی Adobe Acrobat 9 Pro Extended بار دیگر نرم افزاری از خانواده Acrobat توسط این شرکت ارائه شد.
نرم افزاری که به تازگی برای مشاهده و مدیریت فایل های PDF ارائه شده است Adobe Acrobat Reader 9 نام دارد . کاربران در این ابزار فقط قابلیت مشاهده فایل های PDF را دارند . اما نمی توان از امکاناتی مانند چاپ اسناد، برش آن ها، کپی محتویات و بسیاری قابلیت دیگر چشم پوشی کرد. مهم ترین قابلیتی که در این ابزار و در نسخه جدید ارائه شده است مدیریت اسناد و آپلود و ساخت آن ها در سایت Acrobat.com است .
پس از نصب این نرم افزار
نرم افزار Adobe Air هم در سیستم شما نصب خواهد شد که با استفاده از آن و آیکنی که با نام Acrobat.com در دسکتاپ سیستم عامل شما ظاهر می شود می توانید سایت Acrobat.com را در سیستم خود و به صورت آماده به اجرا داشته باشید . در این سایت کاربران  می توانند پس از عضویت در سایت اسناد PDF خود را آپلود و به اشتراک بگذارند. همچنین می توانند اسنادی با فرمت PDF و به صورت آنلاین تهیه نمایند .
این نرم افزار محیط کاربری بسیار ساده اما در عین حال جذابی دارد.این
نرم افزار برخلاف نرم افزار Adobe Acrobat 9 Pro Extended حجمی بسیار پائین دارد که باعث بالا رفتن کارایی سیستم می شود. همچنین نرم افزار فوق بر خلاف Adobe Acrobat 9 Pro Extended که با قیمت 449 دلار عرضه می گردد ، به صورت رایگان عرضه می شود. محیط کاربری این نرم افزار بصورتی ساده و در عین حال پیشرفته طراحی شده و امکانات مختلفی از جمله چاپ اسناد، برش آن ها، کپی محتویات و بسیاری قابلیت های دیگر را در اختیار کاربر قرار می دهد.همچنین استفاده از این نرم افزار نیاز به تخصص خاصی ندارد، چرا که پس از نصب برنامه، بصورت خودکار کلیه فایل های PDF موجود در هارد دیسک سیستم  را تحت پوشش خود قرار داده و در هنگام برخورد کاربر به این فایل ها، با یک دابل کلیک ساده اجرا شده و محتویات فایل را به نمایش می گذارد.
لازم به ذکر است که ویرایش جدید Adobe Reader، دارای قابلیت شتاب دهندگی به واحدهای پردازش گرافیکی (GPU) میباشد، که قادر است محتوای فایل های PDF، مانند تصاویر گرافیکی و سه بعدی را با کیفیت مطلوب تری به نمایش گذارد.
 این
نرم افزار با اندکی تغییرات جزیی نسبت به ویرایش های قبلی ارائه شده است. 

  قیمت: رایگان
 
دانلود -  33.49 مگابایت | لینک کمکی
 پسورد فایل زیپ : www.asandownload.com
 
دانلود برای سیستم عاملهای دیگر
 سایت سازنده
 لینک منبع

نظر شما


 
نظر شما


 

منوي وبلاگ

HOME

music 
لينك وبلاگ  

 
power by irancrack