WELLCOM TO MY WEBLOG

www.easynet.persianblog.ir

 

 
 
Flash Particle Studio 1.0 برنامه ای برای ساخت جملات با افکت ها فلش :: 

افکت های تصویری فلش یکی از زیباترین نوع تصاویر متحرکی می باشد که امروزه در اینترنت و وب سایت ها مختلف می توان آن ها را مشاهده نمود. ساخت تصاویر فلش توس برنامه هایی همچون Adobe Flash امکان پذیر می باشد که این نرم افزارها برنامه های تخصصی برای ساخت تصاویر فلش می باشد و برای کار با این نرم افزارها می بایست به تمامی ابزارهای آن و تکنیک ها و چگونگی استفاده از آن ها آشنا باشید و این آشنایی با گذراندن دوره های تخصصی آموزشی این دسته از نرم افزارها امکان پذیر می باشد. همچنین نرم افزارهایی برای طراحی تصاویر و افکت های فلش موججود می باشد که استفاده از آنها نیاز به دانش تخصصی نداشته و برای کاربرانی ساخته شده اند که توانایی یاد گیری برنامه های تخصصی را ندارند.

 

در این مطلب نرم افزاری را به شما معرفی می کنیم که به کمک آن می توانید اقدام به ساخت نوشته ها به صورت فلش با افکت های زیبا و متنوع نمایید.

 

Flash Particle Studio نام نرم افزاری از شرکت نرم افزاری IncrediTools می باشد که در زمینه ساخت نرم افزارهای مختلف فلش فعالیت می کند و در آینده نیز نرم افزارهای دیگر این شرکت که کاربردی می باشند را به شما معرفی خواهیم کرد. به کمک این نرم افزار و ابزار موجود در آن شما می توانید به راحتنی جمله خود را نوشته و سپس با انتخاب افکت مورد نظر آن را بر روی نوشته خود اعمال کنید. در این نرم افزار افکت ها و تصاویری قرار داده شده که با کمک آن ها شما قادر خواهید بود تا بهترین افکت های فلش را اعمال نمایید. همچنین در این نرم افزار شما از قابلیت ذخیره سازی پروژه بهره مند می باشد که به وسیله این ویژگی قادر خواهید بود تا ادامه مراحل ساخت و طراحی را در زمان دیگری به انجام برسانید.

 

ادامه مطلب
نظر شما


 

منوي وبلاگ

HOME

music 
لينك وبلاگ  

 
power by irancrack