WELLCOM TO MY WEBLOG

www.easynet.persianblog.ir

 

 
Folder Lock v5.8.0 نرم افزاری جهت قفل گذاری بر روی فولدرها

  نرم افزاری جهت قفل گذاری بر روی فولدرهاwww.persiandown.com

برای هر شخص و سیستمی فایلها و اطلاعات محرمانه ای وجود دارد که افراد مایل نیستند هر شخصی بتواند به آنها دسترسی داشته باشد. این اطلاعات می تواند شامل انواع اقسام تصاویر، فیلم ها، فایلهای مهم متنی و نرم افزاری که شما می خواهید به دلایل مختلفی همچون شخصی بودن، محرمانه بودن و یا ممانعت از آلودگی آنها به ویروس ها، باشد . بنابراین وجود نرم افزاری قدرتمند و نفوذ ناپذیر در سیستم عامل ویندوز امری ضروری برای اکثر افراد است . یکی از نرم افزار های بسیار قدرتمند و قدیمی این حرفه در زمینه قفلگذاری بر روی انواع و اقسام فایلها و پوشه ها نرم افزار کوچک و بسیار توانای Folder Lock است که در نسخه جدید خود با ویندوز ویستا مایکروسافت سازگاری کامل دارد !
از ویژگی های برتر این ابزار کوچک امنیتی سیستم، سرعت بسیار بالا کارایی آن است که کاربر با یک کلیک ساده قادر به قفل گذاری یا مخفی کردن فایلها ،پوشه ها ، درایوها و ... از دید همگان چه افراد آماتور و چه حرفه ای هاست !
دیگر قابلیت جالب این نرم افزار ساخت فایلها و پوشه های امن برای انتقال است که شما به اسانی می توانید بر روی فایلهای CD، فلاپی، فلش دیسکها و کول دیسک هایتان قفل گذاری کنید یا آن را از دید سایرین مخفی نگاه دارید .
سوالی که برای کاربران در مورد توانایی این نرم افزار پیش می آید این است که
آیا فایلهای قفل گذاری شده در سیستم عامل ویندوز، تنها در همان سیستم عامل قفل گذاری شده یا مخفی هستند؟
نکته لازم به ذکر دیگر در خصوص قابلیت قفل گذاری این نرم افزار در قیاس با بسیاری از ابزارهای آن است Folder Lock بر خلاف اکثر نرم افزارهای مشابه، فایلها و پوشه را بر اساس ویندوز مخفی یا کدگذاری نمی کند! بنابراین در محیط هیچ یک از ویندوز های نصب شده بر روی سیستم قابل مشاهده و دسترسی نمی باشند حتی به ادعای شرکت سازنده شما به هیچ عنوان فایلهای مخفی شده توسط Folder Lock را در Safe Mode و یا حتی سیستم عامل داس نیز نمی توانید مشاهده نمایید و به آنها دسترسی داشته باشید !
Folder Lock به کار کدام دسته از افراد و گروهها می آید ؟
- اگر شما به عنوان صاحب یک سیستم مایل به محافظت از تصاویر و فیلم های خانوادگی و شخصی خود هستید.
- اگر شما به عنوان یک مدیر مایل به محافظت از فایلها و پروژه ها و سورس های مهم و حیاتی خود از در برابر تمامی خطرات هستید .
- اگر شما مایل محافظت از فایلهای محرمانه در برابر ویروس ها، تروجان ها، هکر ها و .. هستید.
- اگر شما مایل به هرچه خصوصی تر ساختن سیستم شخصی و یا لبتاپ خود هستید.
و ...
در تمامی این شرایط نرم افزار Folder Lock برای شما بسیار مفید خواهد بود !


قیمت: $35
سایت سازنده: www.newsoftwares.net
حجم 4.16 MB
لینک دانلود - سرور سایت
لینک دانلود - Megaupload
لینک دانلود - Rapidshare
 پسورد: www.persiandown.com

نظر شما


 

منوي وبلاگ

HOME

music 
لينك وبلاگ  

 
power by irancrack